Web Tasarım Hizmetleri

Keops Hizmetler / Web Tasarım Hizmetleri

Gerekli ön araştırma ve analizler yapıldıktan sonra, işinize ve içeriğinize  en uygun web tasarım ve kodlaması, size özel olarak yapılmaktadır. İster sıfırdan site tasarımı ve isterseniz varolan sitenizin tasarımında yenilik yapalım hiçbir şekilde hazır taslaklar  kullanılmamaktadır. 

Siteyi tasarlayıp oluşturmakla hizmetimiz bitmiyor. Hazırlanan sitenin şirketinize yarar sağlayabilmesi için sitenizin amacına uygun ziyaretçilere ulaşması gerekir. Bunun olması içinde sitenizin arama motorlarına, toplistlere ve kaliteli link sitelerine eklenmesi gerekir. Bu konuda da sizlere yardımcı oluyoruz, Google, MSN, Altavista vs. arama motorlarına ve kaliteli link sitelerine sitenizi  ekleyerek sitenizin milyonlarca kişi tarafından görülebilmesini sağlıyoruz. Bu konuda kendimize güveniyoruz. Çünkü biz bu işi biliyoruz.

Ayrıca, tasarım yapıldıktan sonra,  sitenin içeriğine uygun özel bir program hazırlayarak, size özel şifreli kontrol paneli sayesinde, dilediğiniz an, dilediğiniz değişiklikleri yapabilmenizi sağlıyoruz.

Web tasarım referanslarımızı incelemek için lütfen referanslar bölümünü inceleyiniz.

Tüm Hakkı Saklıdır © 2011-2015 / KEOPS BİLİŞİM